ШКОЛА ГРАФОЛОГІЇ

Що дає знання графології?

 • Можна оцінювати абсолютно невідомих раніше людей
 • Об’єктивність оцінки
 • Надійність критеріїв оцінки
 • Дистанційність аналізу
 • Незалежність від мови написання тексту
 • Оперативність та конфіденційність
 • Приховано інтерв’юером від респондента
 • Усвідомлення природних якостей людини для нормалізації стосунків ділових або особистих

Можливості застосування графології

У бізнесі: для оцінки претендентів або вже наявних співробітників для визначення стилю поведінки, особливостей мотивації, сильних та слабких сторін, благонадійності, потенціалу або психологічних ризиків.

У бізнес-консультуванні: при розробці планів розвитку, формуванні кадрового резерву.

У практиці батьків: для того щоб вчасно діагностувати різні зміни в розвитку дитини / підлітка як особистості.

У практиці психолога, психотерапевта, коуча, профорієнтолога: для оцінки психологічного стану, визначенні психотипу, акцентуації, вивчення психологічного профілю клієнта, визначення професії.

Тренінг-практикум «Графологія: діагностика особистості по почерку»

Для кого?  Тренінг по графології рекомендований в першу чергу людям, які люблять розвиватися, так само HR-фахівців, працівників служби безпеки, психологам, коучам, бізнес-тренерам, викладачам, керівникам, власникам бізнесу, а також батькам для того щоб вчасно діагностувати різні зміни в розвитку  дитини / підлітка як особистості.

У програмі тренінга виділяємо 5 основних цілей:

 1. Розуміння основних принципів графологічного психоаналізу
 2. Аналіз форми: натиск у рукописному режимі, напрямок лінії, розмір літер, інтервал, розмір поля
 3. Психотипи Юнга в почерку (інтроверсія/екстраверсія, логіка/етика, сенсорика/інтуїція, раціональність/ірраціональність)
 4. Вивчення принципово важливих варіацій написання літер ( “р”, “ф”, “в”, “у”, “д”, “т”, “п”, “й”, “о” та інші), для графологічного психоаналізу особистості.
 5. Діагностика причин поганого почерку у дітей

Після проходження навчання учасник зможе:

 • Складання поглибленого «психопортрета» особистості з детальною конкретизацією тих чи інших якостей за заданими критеріями. (Керівник, виконавець, командний гравець, гравець-одинак, стратег, оратор….)
 • Робити опис психологічного прогнозу ситуативного поведінки людини в різних ситуаціях (відносини у родині, на роботі, з товаришами)
 • Проаналізувати поглиблено психодіагностичну характеристику особистості за зразком почерку.
 • Складати детальний психологічний портрет людини з детальним опрацюванням за заданими критеріями.
 • Діагностувати порушення в психіці
 • Робити якісний опис ділового психологічного досьє на працівника, розгорнуте прогностичне резюме під профіль для кожного виду діяльності.

Мова курсу: українська, російська

Тренінг-практикум складається з 7 академічних годин.

Вартість курсу (7 академічних годин) – 3500 грн

Формат – онлайн (години розподіляються за домовленістю)

Ведуча тренінга: Наталія Фараон – психолог, КПТ-консультант, графолог, експерт МВТІ, тренер, профорієнтолог. Досвід

Після закінчення учаснику програми видається Сертифікат про проходження Тренінг-практикуму «Графологія: діагностика особистості по почерку», на 72 академічні години (з урахуванням самостійної роботи).

Замовити

Майстер-клас «Профорієнтація по почерку»

Для кого?  Цей майстер-клас рекомендований HR-фахівцям, психологам, коучам, бізнес тренерам, викладачам, керівникам, профорієнтологам, інтелектуалам.

У багатьох країнах аналіз почерку є одним з популярних засобів в професійному визначенні особистості.  Графологічне тестування давно застосовується в країнах Європи, Ізраїлі та США, де багато компаній співпрацюють з графологами при перевірці кандидатів на роботу.

На майстер-класі, розглянемо структуру роботи з охочими визначитися зі своєю природною спрямованістю, схильностями.  Ви будете вміти, за певними індикаторами в почерку, допомогти вибрати оптимальний напрямок діяльності, а також вибудувати рекомендації щодо оптимальних умов роботи і особистісного розвитку.

Графологія дозволяє з великим ступенем ймовірності визначати вроджені здібності, психотип, інтелект, адаптованість в колективі, організованість, лідерські якості, стресостійкість та багато іншого.

Більш того, аналіз почерку виявляє особистісні проблеми, які можуть перешкодити людині розкритися більш оптимально, намітити «зони ризику» і зони «роботи над собою», тобто скласти план індивідуального розвитку конкретної людини.

Тривалість: 2 – 2,5 години

Формат – онлайн

Мова проведення: українська, російська

Вартість майстер-класу: 2 000 грн

Ведуча майстер-класу: Наталія Фараон – психолог, КПТ-консультант, графолог, експерт МВТІ, тренер, профорієнтолог. Досвід

Замовити

Графологічне ДОСЛІДЖЕННЯ ПОЧЕРКУ

 • Визначаю риси характеру і даю розгорнуту психологічну характеристику людини. Надаю рекомендації по корекції рис характеру для досягнення успіху в різних сферах життя.
 • Надаю консультацію при підборі персоналу і оцінки моральних і ділових якостей кандидата на посаду в співвідношенні з профілем для вакансії.
 • Оцінка персоналу – допомагаю краще зрозуміти основні психологічні характеристики підлеглих, керівників, а також як їх використовувати з найбільшою ефективністю для бізнесу.
 • Досліджую почерки двох і більше людей для складання прогнозів про можливий характер їх взаємовідносин, конфліктах і шляхи їх вирішення.
 • Здійснюю корекцію окремих рис характеру людини, які йому хотілося б змінити або від яких йому хотілося б позбутися.
 • Тестування на профорієнтацію по почерку. Почерк, як дзеркало, відображає починаючи від типу темпераменту, світогляду і самооцінки до спрямованості особистості, особливостей мислення, здібностей і талантів.  Пройти профорієнтацію по почерку.

ЩО ПОТРІБНО ДЛЯ графологічної ДОСЛІДЖЕННЯ:

Для кваліфікованого і повного дослідження почерку, зразок листа, по можливості, повинен відповідати таким вимогам:

 1. Зразок повинен бути написаний на аркуші звичайного нелінійованому паперу стандартного формату або А4
 2. Зразок повинен бути написаний кульковою ручкою (не повинен бути написаний фломастером або маркером)
 3. Зразок повинен містити від 15 і більше рядків.
 4. Бажано, щоб зразок мав підпис, дату народження і Ім’я
 5. Зміст написаного значення не має. Це може бути вільний виклад, текст переписаний з книги або газети, просто якісь нотатки.
 6. Важливо, щоб текст був написаний людиною, що знаходиться в нормальному стані, сидячи за столом. По можливості пише повинен бути в спокійному і розслабленому стані, не схвильованим.

Папір, при написанні, повинна знаходиться на рівній і твердій поверхні.

Вищезазначені вимоги не є абсолютно необхідними, але їх наявність допоможе визначити якомога більше характеристик особистості, чий почерк досліджується.

Зразки на дослідження можуть бути представлені у вигляді оригіналу або по електронній пошті, вайбер в форматі gif або jpeg.

Графологічне висновок надсилається в термін: 1 до 3 днів з моменту отримання оплати.

В екстрених випадках термін дослідження може бути скорочений.

Графологічне дослідження має значну перевагу перед простим тестуванням або співбесідою, оскільки немає необхідності інформувати людини, чий почерк піддається вивченню про вироблених дослідженнях.  Дотримання конфіденційності з нашого боку гарантовано повна анонімність для клієнтів, і тих осіб, чий почерк вивчається.

Вартість: 1000грн

Графолог: Наталія Фараон Досвід

Замовити

 

Базовий графоаналіз почерку (приклад) Детальніше