Сильні сторони: Естетика, комфорт та гарний настрій
Слабкі сторони: Ефективність, невпевненість в собі, погане бачення перспектив
Цінує: Незвичайні ідеї та людей, а також чітко викладену інформацію
Виходить автоматично: Хороші відносини з людьми
Даний тип особистості Колективіст (ISFP: інтроверт, сенсорик, етик, ірраціонал). Вміє насолоджуватися звичайним життям, спокійно переживає одноманітність і рутину. Легко уживається з людьми, поважаючи їх особистий простір, при цьому вимагаючи від них такого ж ставлення. Любить жартувати, розважати, уникає конфліктних ситуацій. Часто є помічником, любить відчувати себе потрібним і значущим в очах інших людей.
Ніжні й турботливі, відкриті та рухливі, задумливі і стримані, практичні та приземлені. Це люди, яким не хочеться керувати і впливати на інших, які не прагнуть переробити світ і навіть до кінця зрозуміти його, а приймають таким, який він є.
ISFP схильні поводитися стримано, особливо серед людей, яких вони не дуже добре знають. Вони вважають за краще проводити час з вузькою групою близьких родичів та друзів.
Люблять зосередитися на деталях. Вони проводять більше часу, розмірковуючи про сьогодення, а не про майбутнє – воно їх турбує набагато менше. Крім того, абстрактним теоріям вони вважають за краще інформацію по суті. Однак приймаючи важливі рішення, ISFP покладаються радше на особисті відчуття, ніж на чітку, логічно викладену інформацію.
Таким людям подобається залишати за собою право вибору з декількох альтернатив, тому вони часто відкладають ухвалення рішення для того, щоб прийняти до уваги обставини чи цілі нові варіанти вирішення проблеми.
Люди типу особистості ISFP:
- чітко усвідомлюють те, що відбувається навколо них;
- воліють конкретну практичну інформацію;
- не люблять абстрактні, теоретичні відомості;
- стримані і скромні;
- люблять отримувати практичні навички;
- відчувають сильну потребу в особистому просторі;
- завжди залишаються вірними своїм цінностям і переконанням;
- не люблять сварки та конфлікти.
Згідно типології ISFP добрі, доброзичливі і чутливі. На відміну від екстравертів, які отримують енергію з взаємодії з іншими людьми, інтроверти витрачають енергію при спілкуванні з іншими. Провівши деякий час у великій компанії, інтроверти часто виявляють, що потребують часу, який вони могли б провести наодинці з самими собою. Через це вони віддають перевагу спілкуванню лише з невеликою групою близьких друзів і членів сім’ї. Вони також дуже дбайливі і уважні до людей, які їм цінні. Настрій ISFP не можна назвати мінливим, в більшості випадків вони приймають інших людей такими, якими вони є.
В емоційному плані ISFP дуже потайливі і тримають свої справжні почуття при собі. У деяких випадках вони можуть намагатися приховати свої думки, почуття та думки від дуже важливих людей у своєму житті, навіть від своїх партнерів. Оскільки вони вважають за краще не ділитися своїм потаємним і завжди прагнуть уникати конфліктів, вони часто покладаються на потреби або потреби інших.
Ці люди уважні до навколишнього світу. Вони чуйно сприймають сенсорну інформацію і чітко усвідомлюють навіть невеликі зміни, що відбуваються в безпосередній близькості від них. Через це вони часто приділяють велику увагу естетиці і цінують витончені мистецтва.
ISFP воліють практичну, конкретну інформацію, вони, як правило, «виконавці», а не «мрійники». Вони не люблять абстрактні дані, якщо вони не можуть знайти їм якесь практичне застосування; такі люди вважають за краще навчальні ситуації, які пов’язані з отриманням практичного досвіду.
Для ISFP має велике значення (проте не головне!) Бажання того, щоб інші люди розділяли їх точку зору. Вони уважні до оточуючих їх людей, особливо до своїх близьких друзів і родичам. Вони орієнтовані на дії і тому показують свою турботу і занепокоєння через дії, а не обговорюють свої почуття.
Такі люди люблять тварин і дуже вдячні природі. Вони можуть шукати роботу або хобі, які будуть сприяти встановленню зв’язку або контактам з природою і з тваринами.
Крім того, ISFP – перфекціоністи і, може бути, найсуворіші критики для самих себе. Покладаючи на себе великі надії, вони часто недооцінюють свої здібності та таланти.
- Якщо ви пройшли тест і зробили самодіагностику або якось інакше дізналися свій тип особистості MBTI
- Вивчили короткий опис свого Типу Особистості і виникли сумніви, що це про вас – замовляйте індивідуальну онлайн консультацію у Наталії Фараон
- Якщо вирішили, що опис схожий на вас замовте детальне Керівництво за своїм типом Особистості тут
Завдяки покупці детального керівництва по типу особистості INFP ви зможете:
- Поліпшити спілкування і роботу в колективі за рахунок усвідомлення особистісних особливостей оточуючих.
- Найефективніше працювати з тими, чий підхід до проблем і рішень може сильно відрізнятися від вашого.
- Успішно і розумно будувати відносини з колегами, сім’єю та друзями.
- Зрозуміти, в якому роді діяльності ви найбільш успішні і які умови вам необхідні для роботи та навчання.
- Найуспішніше реагувати на повсякденні конфлікти та стресові ситуації як на роботі, так і в особистому житті.
Зміст КЕРІВНИЦТВА ТИПУ ОСОБИСТОСТІ INFP
- Введення в типологію особистості
- Загальна модель «16 особистостей» (16 Personalities)
- Огляд ваших результатів анкетування
- Сильні сторони особистості і що потрібно розвивати
- Стилі спілкування
- Бажаний стиль навчання
- Застосування результатів MBTI для посилення вашого особистісного впливу
- Відповідні професії для вашого типу особистості
- Ваш стиль роботи. Внесок в роботу компанії.
- Лідерство. Ваш стиль керівництва
- Прийняття рішень
- Ваш стиль поведінки при конфлікті
- Ваш стиль роботи в команді
- Ваша поведінка в стресовій ситуації
- Ваш підхід до змін
- Дружба
- Відносини в парі та з дітьми
- Сексуальні стосунки
- Застосування знань про MBTI в повсякденному житті
- Список літератури
- Правова інформація